x
Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok ;


Güzel ve Örnek Bir Proje !

MNG Kargo'nun onuncu yıl kutlaması çerçevesinde oluşturduğu Sosyal sorumluluk Projelerinden, "Aç Kanatları Türkiye" Destek Tırı,Balıkesir'de esnaf ve yatırımcılarla buluşmaya devam ediyor.

Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok, Destek Tırı'nı ziyaret ederek, MNG Kargo'nun, bu proje ile anlamlı ve kutsal bir görev üstlendiğini söyledi.

"Aç Kanatlarını Türkiye" projesi hakkında Denetleme Kurulu Üyesi ve Mobil Bilgi Merkezi Destek Tırı sorumlusu Erdal Gemiköz'den bilgi alan Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok, tekelci sermayeye rağmen küçük esnafın var olma mücadelesi verdiğini ifade etti.

MNG Kargo'nun bu anlamda çok güzel ve örnek bir proje üstlendiğini belirten Başkan Ok, şöyle devam etti.

"Sizlerin şahsında bu projeyi var eden MNG Kargo ve programı yapan TV8 çalışanlarını sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Güzel ve örnek bir proje tebrik ediyorum. Küçük esnaf benim gözümde çok önemlidir. Her biri yanlarında 1-2 kişi çalıştırır, onlarında ailelerini hesaplarsanız, binlerce insanın evlerine ekmek götürebilmelerine vesile olurlar, onlar kahramandır. Bu anlamda sizlere teşekkür ediyorum, tebrik ediyorum. Anlamlı ve kutsal bir görev üstlenmişsiniz".

Gün içerisinde, Destek Tırı'nı Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler ve Genel Sekreter Erdoğan Vur ziyaret etti. Aç Kanatlarını Türkiye Projesi ile ilgili olarak bilgi alan Ermişler, " Çok güzel bir sosyal sorumluluk projesi olmuş. Sizi tebrik ediyorum, memleketimize hoş geldiniz. Verdiğiniz ücretsiz danışmanlık hizmeti ile esnafımızın ufkunu açtığınıza inanıyorum. Balıkesir Ticaret Odası olarak, sizleri tebrik ediyorum" diye konuştu...


Balıkesir Belediye Başkanı Sn. İsmail Ok

Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Sn. Fahri Ermişler

Aç Kanatlarını Türkiye Bir MNG KARGO projesidir.
MNG Kargo A.Ş. | Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.