x
Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey


MNG Kargo'nun onuncu yıl kutlaması çerçevesinde oluşturduğu Sosyal sorumluluk Projelerinden, "Aç Kanatları Türkiye" Destek Tırı, Bursa Nilüfer Küçük Sanayi Sitesi'de, esnaf ve yatırımcılarla buluşmaya devam ediyor.

"Aç Kanatlarını Türkiye" projesi hakkında MNG Kargo Bursa Bölge Müdürü Tahir Akburak ve Denetleme Kurulu Üyesi- Mobil Bilgi Merkezi Destek Tırı sorumlusu Erdal Gemiköz'den bilgi alan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, öncelikle KOBİ'lere ve esnafa verilen destekten dolayı MNG Kargo'ya teşekkür etti.

Başkan Bozbey, şöyle devam etti; "Projenizi en iyi anlayabilecek ve değerlendirebilecek bir kentte bulunuyorsunuz. Bu projeyi düşünen ve hayata geçirenleri kutluyorum. MNG Kargo'nun bir marka değeri ver, On yıllık bir geçmiş ve tecrübe var. Bu anlam da bilgi, ve tecrübenizi bu projeye yansıtıp bilgi ve birikiminizi paylaşmanız çok önemli ve takdire değer. Günümüzde ARGE çok önemli, bu anlamdaki çalışmalarda çok geç kalındı, yavaş yavaş ilerliyoruz. Sizler bu anlamda esnaf ve yatırımcımıza bilgi veriyorsunuz çok önemli. Sizleri tebrik ederim, burada olduğunuz için de teşekkür ederim".
Aç Kanatlarını Türkiye Bir MNG KARGO projesidir.
MNG Kargo A.Ş. | Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.