x
Denizli Valisi Abdülkadir Demir

"Anadolu'da uyanışa vesile olacaksınız"

"Ülkem adına sizlere teşekkür ediyorum"

MNG Kargo'nun onuncu yıl kutlaması çerçevesinde oluşturduğu Sosyal sorumluluk Projelerinden, "Aç Kanatları Türkiye" Destek Tırı, Denizli'de esnaf ve yatırımcılarla buluşmaya devam ediyor.

Yoğun bir ilginin yaşandığı Denizli'de Milletvekilleri, Belediye Başkanı ve Ticaret Odası Başkanı'nda sonra 3'üncü günde de Vali Abdülkadir Demir, Mobil Bilgi Merkezi Destek Tırı'nı ziyaret etti.

"Aç Kanatlarını Türkiye" projesi hakkında Denetim Kurulu Üyesi ve Mobil Bilgi Merkezi Destek Tırı sorumlusu Erdal Gemiköz'den bilgi alan Denizli Valisi Abdülkadir Demir, yaptığı değerlendirmede şunları söyledi;

"Anadolu'da uyanışa vesile olacaksınız. Sizleri kutluyor ve kentimize hoş geldiniz diyorum. Ziyaretinizin kentimiz ve diğer iller için çok önemli olduğunu biliyoruz. Ülkem adına sizlere teşekkür ederim. Yaptığınız iş çok önemli, Türkiye'nin profilini çıkartıyorsunuz. Tablo çok önemli, umarım bir raporlama ile illere sonucu gönderirsiniz. Ve bizlerde bunlardan örnek alırız. MNG Kargo- TV8 ve emeği geçen sizlere teşekkür ediyor, başarılar diliyorum".

Aynı gün ziyaretçilerinden biri de Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefelli idi. Tefelli, MNG Kargo Destek Tırı'nın Denizli'de bulunmasından ve Denizlili esnafa verdiği destekten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Denizli Valisi Sn. Abdülkadir DemirDenizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim TefelliAç Kanatlarını Türkiye Bir MNG KARGO projesidir.
MNG Kargo A.Ş. | Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.