x
Aç Kanatlarını Türkiye tırı Mardin' de...VALİ AYVAZ, MARDİN'E GELEN MNG DESTEK TIR'INI ZİYARET ETTİ.


Mardin Valisi Turhan Ayvaz, "Aç Kanatlarını Türkiye Projesi" ile Mardin de bulunan MNG Kargo Destek TIR'ını gezdi.

Mardin Valisi Turan Ayvaz ve MÜSİAD Başkanı Mehmet Ali Dündar, Destek TIR'ını ziyaret ederek, proje hakkında bildi aldı. MNG Kargo Bölge Müdürü Tahir Kurt ve Denetleme Kurulu Üyesi Mobil Bilgi Merkezi Destek Tır sorumlusu Erdal Gemiköz'ün verdiği bilgileri değerlendiren Vali Ayvaz, dünyaya açılmak için lojistik desteğin çok önemli olduğunu söyledi.

MNG Kargo Destek TIR'ının Mardin de bulunmasından mutluluk duyduğunu belirten Vali Ayvaz, "Batının gelişmişliği, hayalperest ve cesaretli iş adamları sayesinde olmuştur. Bu anlamda dünyaya açılmaları gerçekleşmiştir. Ticaret cesaret ister, bizim iş adamlarımız da artık dünyaya açılmayı başarmışlardır. MNG Kargo'nun da bu anlamda KOBİ'lere verdiği destek çok önemlidir. MNG Kargo'yu bu projesinden dolayı tebrik ediyorum. Mardin'e geldikleri için de ayrıca, Mardin halkı ve şahsım adına teşekkür ederim" dedi.


Vali Ayvaz ile birlikte Destek TIR'ını ziyaret eden MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Mehmet Ali Dündar da, MNG Kargo'yu bu destek projesinden dolayı tebrik ettiğini ifade etti.

Aç Kanatlarını Türkiye Bir MNG KARGO projesidir.
MNG Kargo A.Ş. | Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.