x
Erzurum Belediye Başkanı Sn. Ahmet Küçükler tırımızı ziyaret etti.

Erzurum Belediye Başkanı Sn. Ahmet Küçükler tırımızı ziyaret etti.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Ahmet Küçükler, MNG Kargonun, 10. kuruluş yılına özel hazırlanan ve Rize' den sonra Erzurum' a gelen Proje Tanıtım TIRını ziyaret etti.

Havuzbaşı Meydanında park eden TIR da görev yapan yetkililer tarafından karşılanan Başkan Küçükler, MNGyi Aç Kanatlarını Türkiye adı altında yürüttüğü ve 26 ili kapsayan bu çalışması için tebrik etti.

"MNG Kargo'ya teşekkür ederim."

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Küçükler, MNG Kargo'nun "Aç

Kanatlarını Türkiye" projesinin Erzurumlu yatırımcıya olduğu kadar, Türkiye'ye de çok yararlı olacağını belirterek, "Bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

MNG Kargo'nun onuncu kuruluş yıldönümü çerçevesinde oluşturulan Sosyal Sorumluluk Projeleri'nden biri olan; "Aç Kanatlarını Türkiye" Mobil Bilgi merkezi Destek Tırı, dokuzuncu durağı Erzurum'daydı. Erzurum Havuzbaşı semtinde konuşlanan Destek Tırı'na yatırımcıların ilgisi büyük oldu.

Erzurum Büyüksehir Belediyesi Başkanı Ahmet Küçükler de Mobil Bilgi Merkezi'ni ziyaret ederek, şehrimize hoş geldiniz dedi. Küçükler, Proje ile ilgili olarak MNG Kargo Bölge Müdürü Mehmet Arslan ve Mobil Bilgi Merkezi Destek Tırı sorumlusu Erdal Gemiköz'den bildi aldı.

Erzurum'da iş yapmak isteyen, büyük-orta ve küçük esnaf ve yatırımcı olduğunu belirten Başkan Küçükler, "Ancak esnafımızda belli konularda bilgi eksikliği ve yanlışlığı var. Sizler böyle bir proje ile eminim, Erzurum'da olduğu kadar tüm Türkiye'de bu eksikliği tamamlayacaksınız. Esnafımız, sizlerden bilgi anlamında çok faydalanacaktır. Biz de ne yazık ki, esnafımızın bağlı bulunduğu meslek odalarıyla ilişkisi sadece, aidat ödemeyle sınırlıdır. Bu anlamda sizlere çok ilgi olacaktır. Ve MNG Kargo'ya böyle bir Sosyal Sorumluluk Projesini hayata geçirdiği için çok teşekkür ederim" diye konuştu...Aç Kanatlarını Türkiye Bir MNG KARGO projesidir.
MNG Kargo A.Ş. | Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.