x
Erzurum'da 23 Nisan'a MNG Kargo coşkusu..

Erzurum'da 23 Nisan'a MNG Kargo coşkusu..

"Aç Kanatlarını Türkiye" projesi kapsamında Erzurum'da bulunan Mobil Bilgi Merkezi Destek Tırı, etkinlik alanında, oluşturulan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlaması, tam anlamıyla şenlik havasında geçti.

MNG Kargo Erzurum Bölge Müdürlüğü elemanlarının kukla gösterisi çocuklar tarafından çok beğenildi. Çeşitli müzikler eşliğinde gün boyu sürem Kukla gösterisi, kısa bir süre içinde tam bir oyun, şenlik haline döndü.

Özellikle çocukların ilgisi, aileleri de bu alana yönlendirdi. Resmi kutlamalar dışında çocukların eğlenebileceği bir etkinlik olmaması, MNG Kargo'nun etkinlik alanını tam bir 23 Nisan senliğine dönüştürdü.

Aileler çocuklarının mutluluk içinde eğlenmesi karşısın mutluluklarını dile getirerek; " Resmi kutlamalar dışında Erzurum'da çocuklarımızın eğlenebileceği bir yer yok. Sizlerin, çocuklarımızı düşünerek yaptığınız bu özel etkinlik çocuklarımızı olduğu kadar bizleri de çok çok mutlu etti. Sayenizde çocuklarımız gönüllerince eğlenme fırsatı buldu, sizlere teşekkür ederiz." şeklinde konuştular.
Aç Kanatlarını Türkiye Bir MNG KARGO projesidir.
MNG Kargo A.Ş. | Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.