x
Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Harun Karacan

MNG Kargo'nun onuncu yıl kutlaması çerçevesinde oluşturduğu Sosyal sorumluluk Projelerinden, "Aç Kanatları Türkiye"  Destek Tırı Eskişehir  Teksan Sanayi Sitesi'de, esnaf ve yatırımcılarla buluşmaya devam ediyor.

Eskişehir'de destek Tırı'nın ilk ziyaretçilerinden biri de Eskişehir Ticaret Odası Başkanı - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Harun Karacan'dı. Karacan, MNG Kargo Destek Tırı'nı Eskişehir'de görmekten çok mutlu olduğunu belirtti.

 "Aç Kanatlarını Türkiye" projesi hakkında MNG Kargo Bursa Bölge Müdür Yardımcısı Suat Şenler ve Destek Tırı sorumlusu Erdal Gemiköz'den bilgi alan ETO Başkanı Harun Karacan, öncelikle KOBİ ve esnafa verilen destekten dolayı MNG Kargo'ya teşekkür ettiği söyledi.

Başkan Karacan şöyle devam ettti:  " MNG Ailesini Eskişehir'de görmekten mutluyuz. Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Sizleri, böylesi bir sosyal sorumluluk projesi içinde olmanızdan dolayı kutluyorum. Ve ayrıca MNG Kargo'ya daha nice 10-20 yıllar  diliyorum.Sosyal sorumluluk projeleri çok önemli. ABD'de yapılan bir araştırmaya göre, marka bilinirliğinin büyük bir bölümü S.S.P.'lere bağlıymış, bu çok önemli. Bu arada, "Aç Kanatlarını Türkiye" sloganı çok güzel olmuş Uçmak için kanatlarımızı açmamız gerekiyor. MNG bu anlamda önderlik yapıyor. Sosyal sorumluluk projelerine verdiği katkı ve önem için MNG Kargo ailesi'ni kutluyor ve teşekkür ediyorum"...


 

Aç Kanatlarını Türkiye Bir MNG KARGO projesidir.
MNG Kargo A.Ş. | Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.