x
Kahramanmaraş Belediye Başkanı

"Hepimiz kanatlarımızı, kollarımızı açtık"

MNG Kargo'nun onuncu yıl kutlaması çerçevesinde oluşturduğu Sosyal sorumluluk Projelerinden, "Aç Kanatları Türkiye" Destek Tırı, Kahramanmaraş'ta.

Yoğun bir ilginin yaşandığı Mobil Bilgi Merkezi- Destek Tırı'nın ziyaretçilerinde biri de Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz'dı.

Başkan Poyraz, öncelikle MNG Kargo'nun "Aç Kanatlarını Türkiye" isimli Sosyal Sorumluluk Projesi Destek Tırı'nı Kahramanmaraş'ta görmekten duyduğu mutluluğu dile getirerek söze başladı.

"Aç Kanatlarını Türkiye projesi hakkında, MNG Kargo Bölge Müdürü Şahin Kara ve Denetim Kurulu Üyesi Destek Tırı Sorumlusu Erdal Gemiköz'den bilgi alan Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz; " Proje kapsamında Kahramanmaraş'ta olmanızdan dolayı mutluluk duyuyoruz. Sizlere teşekkür ederim. İnsanları ticaret konusunda bilinçlendirmeniz, onların ufkunu açacak. Sizden sonra belki başka projeler de geliştirilecek. "Aç Kanatlarını Türkiye" önemli bir proje. Sizleri tebrik ediyorum. Zaten hepimiz kanatlarımızı, kollarımızı açmış durumdayız, tüm Türkiye'yi kucaklıyoruz" şeklinde konuştu...Aç Kanatlarını Türkiye Bir MNG KARGO projesidir.
MNG Kargo A.Ş. | Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.