x

MNG Kargo'nun onuncu yıl kutlaması çerçevesinde oluşturduğu Sosyal sorumluluk Projelerinden, "Aç Kanatları Türkiye"  Destek Tırı, çini diyarı Kütahya'da esnaf ve yatırımcılarla buluşmaya devam ediyor.

Yirmi dört ili geride bırakan Destek Tırı'nın yirmi beşinci ili Kütahya'da, Belediye Başkanı Mustafa İça, Destek Tırı'nın illerinde hizmet vermesinden mutluluk duyduğunu  belirtti.

 "Aç Kanatlarını Türkiye" projesi hakkında, MNG Kargo Bursa Bölge Müdürü ve Denetleme Kurulu Üyesi- Mobil Bilgi Merkezi Destek Tırı sorumlusu Erdal Gemiköz'den bilgi alan Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça, öncelikle KOBİ'lere ve esnafa verilen destekten dolayı MNG Kargo'ya teşekkür ettiğini söyledi.

Başkan İça, şöyle devam etti;  " Hoş geldiniz. Böylesi güzel bir projede kentimize yer verdiğiniz için sizlere teşekkür ederim. "Aç Kanatlarını Türkiye"  projenizi gönülden destekliyorum. İsmi de projenin anlamı  kadar güzel.  Anadolu'da fırsat ve kaynak ortaya çıkarma adına güzel bir görev üstlenmişsiniz, sizleri kutluyorum".
Aç Kanatlarını Türkiye Bir MNG KARGO projesidir.
MNG Kargo A.Ş. | Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.