x
MNG Kargo 10. Yılında


''10 YILDIR SİZLERE KUSURSUZ HİZMET VERMEYE ÇALIŞTIK.
AMACIMIZ İŞİNİZE KATMA DEĞER SAĞLAMAK YÜZÜNÜZDE BİR TEBESSÜM YARATMAKTI.
BUGÜN HEDEFİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ
İÇİN ÇOK MUTLUYUZ.''


10 yıl önce bir ofiste başlayan hikayemizin bu gün dev bir organizasyona dönüşmesinden mutluyuz ve gururluyuz. MNG Kargo , bu gün 7'si ileri teknoloji donanımlı olmak üzere 26 aktarma merkezi, 14 bölge müdürlüğü, 700'ü aşkın şubesi ve 2000'den fazla aracı ile Türkiye'nin 2500 yerleşim birimine hizmet götüren ve günde 450 bin kapının zilini çalıyor.

Peki bunu nasıl başardık? Evet MNG Holding'in sermaye desteği ve bilgi birikiminin bu başarıda önemli bir katkısı var. Fakat bu dev yapının her bir tuğlasında MNG Kargo ailesinin fertlerinin ayrı ayrı emeği bulunuyor. Bunun kadar önemli bir başka şey ise sizlerin bize olan güveni ve desteği. 65 şube ile çıktığımız yolda bizlere güvendiniz.


10 yıldır sizlere kusursuz hizmet vermeye çalıştık. Amacımız işinize katm değer sağlamak yüzünüzde bir tebessüm yaratmaktı. Bu gün hedefimizi gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz.

Bu dev yapıya MNG Kargo ailesinin bireyleri ile siz değerli iş ortaklarımız ruh katıyor.

Bizler, ihale dosyasını zamanında teslim etmiş işadamının rahat bir nefes alışı, çalışan annesinden uzakta süt bekleyen yeni doğan bebeğin tatlı hıçkırığı,gurbetteki çocuğunu elleriyle ördüğü kazağın ısıttığını bilmenin huzurunu yaşayan annenin yüzündeki gülümseme ile besleniyoruz. Tokat'ta iğne oyası yapan Emine Teyze el emeği göz nurunu iğne oyasını Cizre'deki alıcıya MNG Kargo'nun mütevazi sessizlik içinde görevini yapan personeli ile ulaştırıyor. Kargoyu teslim ederken
aldığımız gülümseme ya da teşekkür bizlerin ana besin kaynağı oluyor.

Kahramanmaraş'lı çarık üreticisi Hüseyin Kopar, ürününü Truva Filminin başrol oyuncusu Brad Pitt'de giydiriyor. Ya da baston yapan Bitlis'li Cumali Birol, Amerika'da Türkiye'nin haritadaki yerini bilmeyen yaşlı Julianne'nın özgürce yürüyüş yapmasını sağlıyor. Fabrika ya da tamirhanede yedek parça bekleyen işyeri sahibinin derdine derman olurken gönlümüzde bu ülke için bir şeyler yapıyorum duygusu yaşıyor. Türkiye'nin yollarına "Bu ülkeyi sevmek yetmez! Çok çalışmak başarmak bu ülkenin insanıyla bütünleşmek gerek " diyerek çıktık. Attığımız her adım ve kat ettiğimiz her kilometrenin bu ülkede yaşayan insanların kazancına, rahatına ve mutluluğuna katkı sağlaması için çaba gösteriyoruz.

Daha nice 10 yılları birlikte kutlamak dileğiyle.


Aç Kanatlarını Türkiye Bir MNG KARGO projesidir.
MNG Kargo A.Ş. | Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.