x
Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç

"Onuncu yılınız kutlu olsun"

"Böyle bir projeye imza attığınız için sizleri tebrik eder başarılar dilerim"

"Bu projede Urfa'nın da olması isabet olmuş"

MNG Kargo'nun onuncu yıl kutlaması çerçevesinde oluşturduğu Sosyal sorumluluk Projelerinden, "Aç Kanatları Türkiye" Destek Tırı, Şanlıurfa'da.

Hafta sonu olmasına rağmen yoğun ilginin yaşandığı Mobil Bilgi Merkezi- Destek Tırı'nın ziyaretçilerinde biri de Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç'di.

Vali Güvenç, öncelikle MNG Kargo'nun onuncu kuruluş yılını kutlayarak söze başladı. "Aç Kanatlarını Türkiye projesi hakkında, Denetleme Kurulu Üyesi ve destek Tırı Sorumlusu Erdal Gemiköz'den bilgi alan Vali, projeyi çok önemsediğini ifade etti.

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, şöyle devam etti; " Ülkemizin proje ve birlikte çalışmaya ihtiyacı var. Urfa'nın proje içinde bulunması isabet olmuş. Atılım, gelişim içinde büyüyen bir şehir. Memleketimizdeki huzur ortamı, turizminde bir kaç yıl içinde potansiyelinde yükselmesine neden olacak. Sivilleşme çok önemli, sadece Anayasa ile değil, özel sektör daha çok yatırım yapması da sivilleşmeye dönüşümü hızlandıracaktır. Bu anlamda MNG Kargo'nun "Aç Kanatlarını Türkiye" projesi çok çok önemli ve sizlere teşekkür ediyorum. Projeniz beni heyecanlandırdı. Tebrik eder, başarılar dilerim".

Şanlıurfa Valisi Celalettin GüvençŞanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref FakıbabaAç Kanatlarını Türkiye Bir MNG KARGO projesidir.
MNG Kargo A.Ş. | Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.