x
Verdiğiniz desteği çok önemsiyorum

"Verdiğiniz desteği çok önemsiyorum"

MNG Kargo'nun onuncu yıl kutlaması çerçevesinde oluşturduğu Sosyal sorumluluk Projelerinden, "Aç Kanatları Türkiye" Destek Tırı, Gaziantep'de.

Yoğun bir ilginin yaşandığı Mobil Bilgi Merkezi- Destek Tırı'nın ziyaretçilerinde biri de Gaziantep Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey'di.

Başkan Güzelbey, öncelikle MNG Kargo'nun "Aç Kanatlarını Türkiye" isimli Sosyal sorumluluk Projesini çok önemsediğini belirterek söze başladı.

"Aç Kanatlarını Türkiye projesi hakkında, MNG Kargo Bölge Müdürü Şahin Kara ve FedEx Türkiye Pazarlama Müdürü Berkay Canpolat'tan bilgi alan Gaziantep Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey: " Sosyal sorumluluk projeleri konusunda ülkede yetersizlik olduğunu düşünüyorum Sizin gibi marka olmuş büyük şirketlerin bu konuya eğilmeleri güzel. Sizleri, şehrimize ve ülkemize verdiğiniz destekten dolayı çok önemsiyorum. Bu anlamda da tebrik ve teşekkür ediyorum " diye konuştu.

Mobil Bilgi Merkezi Destek Tırı'nın diğer konukları da Lojistik okuyan öğrenciler oldu. Mehmet Nurettin Horoz Lojistik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri, MNG Kargo Gaziantep Bölge Satış Müdürü Fatih Öz ve FedEx Türkiye Pazarlama Müdürü Berkay Canpolat'dan sektör hakkında bilgi aldılar...

Aç Kanatlarını Türkiye Bir MNG KARGO projesidir.
MNG Kargo A.Ş. | Her Hakkı Saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.